Perkelk savo įgūdžius į virtualią erdvę: paversk savo karjerą skaitmenine!

Gauk reikiamą informaciją ir, įgijęs naujų įgūdžių, pritaikyk savo karjerą skaitmeniniam pasauliui.

Skaitmenizuokis.lt – projektas, skirtas norintiems persikvalifikuoti į skaitmeninę karjerą ar perkelti savo fizinį darbą į skaitmeninę erdvę (pvz., vietoje fizinės parduotuvės atidaryti elektroninę). Programa skirta visiems, ieškantiems galimybių įgyti naujų, skaitmeninei karjerai reikalingų įgūdžių arba pritaikyti ir tobulinti jau turimus, gauti reikiamų žinių ir prisitaikyti prie rinkos skaitmenizacijos.

Dalyvių registracija ir pasiruošimas bendrauti su mentoriais

Registruodamiesi užpildykite anketą ir nurodykite pagrindinę informaciją apie save: kontaktinius duomenis, jau turimus skaitmeninius įgūdžius ir lūkesčius programai. Ši informacija padės mums parinkti tinkamiausią mentorių Jums.

Jei siekiate persikvalifikuoti, besirengdami pirmajam pokalbiui su mentoriumi Jūs pasiruošite preliminarią mokymosi tikslų ir eigos programą.

Mentorių ir dalyvių sujungimas

Atsižvelgus į Jūsų poreikus, lūkesčius ir tikslus, Jums bus priskirtas tinkamiausią specializaciją turintis mentorius bei inicijuoti pirmieji kontaktai.

Pirmosios nuotolinės konsultacijos

Jums paskiriamas mentorius, galintis padėti kiekviename programos žingsnyje, patarti dėl mokymų bei pasiruošimo darbui norimoje sferoje.

Jei nesate tikri, kokių įgūdžių norite įgyti, atsižvelgęs į Jūsų tikslus pokalbio metu mentorius padės jums geriau suprasti profesijų skirtumus, iššūkius ir galimybes. Smulkaus verslo atstovams mentoriai galės patarti renkantis verslo modelį ar nukreipti tinkama linkme.

Mokymosi procesas ir progreso sekimas

Jūs pagal susitarimus ir apibrėžtas gaires dalyvaujate pasirinktuose nuotoliniuose mokymuose su mentoriais, skaitote nurodytą medžiagą, vykdote užduotis ir stebite savo pažangą. Mentoriui sutikus, galimos dažnesnės konsultacijos.

Tolimesnių žingsnių planavimas

Programos eigoje pradedami planuoti kiti žingsniai. Siekiant įsilieti į darbo rinką, tai – pasiruošimas darbo pokalbiui, portfolio ruošimas ir pan. Paruošus internetinio verslo sprendimą, planuojama detalesnė komunikacija ir žengimas į rinką.

Galutiniai rezultatai - darbo paieška ar verslo startas internete

Baigus mokymų programą, suteikiama pagalba ieškant darbo ar perkeliant savo karjerą į virtualią erdvę.

Mezgamas ryšys tarp programas baigusių ir darbo ieškančių žmonių bei potencialių iniciatyvą remiančių ir laisvas darbo vietas pasiūlyti galinčių darbdavių. Interneto verslai pradeda vykdyti skaitmeninę komunikaciją ir veiklą.

Kodėl verta prisijungti?

Pagalba renkantis skaitmeninę karjerą

Jeigu nežinote, nuo ko pradėti, mūsų komanda, atsižvelgusi į Jūsų tikslus ir jau turimus įgūdžius, padės pasirinkti tinkamiausią kelią.

Mentorystė kiekviename žingsnyje

Kiekviename žingsnyje mentoriai galės padėti ir patarti, kaip geriausia elgtis, norint įsitvirtinti norimoje skaitmeninėje sferoje.

Profesionalūs mokymai

Rekomenduosime geriausiai Jums tinkančius mokymus, kurie padės įgyti Jūsų tikslams įgyvendinti būtinų įgūdžių.

Galimybė įsidarbinti TOP įmonėse

Nauji įgūdžiai leis kandidatuoti į skaitmenines pareigas įvairiose įmonėse, kurios jau laukia naujų motyvuotų komandos narių.

Mokymosi Programos

Mentorystės programos metu rekomenduojame užsirašyti ir į skaitmeninių įgūdžių tobulinimo mokymus / kursus internetu.

Atvirų duomenų pradžiamokslis

Kaina:

Nemokamai

Sužinokite, kas yra atviri duomenys ir kaip juos naudoti.

Digital Lithuania Academy

Skaitmeninės rinkodaros specialistas (-ė)

Kaina:

Nemokamai

Tapkite skaitmeninės rinkodaros specialistu (-e).

BitDegree

Kaip susikurti išsisikiriantį CV

Kaina:

9.99 USD

Sužinokite, kaip patobulinti savo CV, kad jis iš karto patrauktų dėmesį.

BitDegree

DUK

Kiek laiko trunka programa?

Mentorystės programa trunka apie 3 mėnesius, kurių metu prašysime išsikelti tikslus ir prioritetus, paskirsime mentorių, kuris padės pasirinkti tinkamiausius mokymus, kad gautumėte naujus įgūdžius.

Ar mokymai yra mokami?

Dalis mūsų rekomenduojamų mokymų yra mokami, tačiau kokius mokymus Jūs rinksitės ar mentorius rekomenduos, priklauso nuo Jūsų tikslų ir kaip greitai juos norite pasiekti. Tam tikrus tikslus galima pasiekti ir su nemokamais mokymais.

Turite klausimų ar pasiūlymų? 

Būtinai susisiekite su mumis el. paštu skaitmenizuokis@bitdegree.org

©2020 by BitDegree