Pasidalink savo žiniomis su tais, kuriems to reikia labiausiai

Padėk pandemijos paveiktiems ir kvalifikaciją norintiems keisti žmonėms atrasti skaitmenines galimybes

Mentorystės programos tikslas - padėti netekusiems darbo ar besidomintiems skaitmeniniu pasauliu įsilieti į skaitmeninių darbų rinką. 3 mėnesių trukmės programos metu mentoriai - savo sričių specialistai, dirbantys skaitmeninėse profesijose - dalinasi su dalyviais savo profesine patirtimi, papasakoja apie reikalingus įgūdžius, padeda išsirinkti mokymosi programas ar kitus šaltinius, skirtus įgauti žinių, bei padėti pasiekti šiam laikotarpiui išsikeltą tikslą.

Apie mentorystę

Programos Eiga

pirmas zingsnis

Dalyvių kalibracija ir pasiruošimas bendrauti su mentoriais

Registracijos metu identifikuojama dalyvio motyvacija, poreikiai, galimybės, tikslinės profesijos ir siekiai. Dalyviams pateikiama pirminė mokymosi medžiaga susipažinimui, tikslinami 3 mėnesių tikslai bei programai keliami lūkesčiai. Ši informacija tampa atspirties tašku pirmiesiems pokalbiams su mentoriais

antras zingsnis

Mentorių ir dalyvių sujungimas

Pagal dalyvių poreikį ir mentorių specializaciją dalyviams bus priskirti mentoriai bei inicijuojami pirmieji kontaktai. Mentoriams pateikiama papildoma informacija apie programos tikslus, prieinamas mokymų programomis bei priemones, programos principus ir kitus organizacinius aspektus.

trecias zingsnis

Pirmosios nuotolinės konsultacijos

Pirmojo pokalbio metu skatiname mentorius įsivertinti, ar su priskirtu žmogumi gali ir nori dirbti, ir esant sėkmingam sujungimui aptarti dalyvio sprendžiamą problemą, išsikeltus mokymosi tikslus ir padėti juos adaptuoti trumpam programos laikui, pasiūlyti mokymosi programas ir bei sutarti progreso stebėjimo procesą.

ketvirtas zingsnis

Mokymosi procesas ir progreso sekimas

Besimokantysis skaito nurodytą medžiagą, dalyvauja nuotolinio mokymosi kursuose, fiksuoja progresą, savarankiškai vykdo kitas užduotis. Sutikus mentoriui - konsultuojasi dažniau. Turint galimybę, mentorius skatinamas proaktyviai stebėti mokymosi progresą, paskatinti ir pasiteirauja apie problemas.

penktas zingsnis

Tolimesnių žingsnių planavimas

Programos eigoje  pradedami planuoti kiti žingsniai. Siekiant įsilieti į darbo rinką - pasiruošimas pokalbiui, portfolio ruošimas ir kiti. Jei asmuo siekia sukurti ar patobulinti internetinio verslo sprendimą - detalesnės komunikacijos ir įėjimo į rinką planavimas.

sestas zingsnis

Galutiniai rezultatai - darbdavių įtraukimas ar produkto pristatymas rinkai

Baigę programą darbo ieškantys žmonės sujungiami su potencialiais iniciatyvą remiančiais ir atvirų pozicijų turinčiais darbdaviais. Interneto verslai pradeda  skaitmeninę komunikaciją ir operacijas.

Kodėl verta prisijungti?

zinioms-padek-kitam.PNG

Žiniomis padėk kitam atsistoti ant kojų

Pasidalink savo praktikoje sukauptomis profesinėmis žiniomis su tais, kurių pasaulį ši krizė sudrebino daugiau ne tik poreikiu likti namie, bet ir nežinomybe dėl ateities, prarastomis pajamomis bei darbo vietomis.

reiksminga-pokyti.jpg

Sukurk prasmingą ryšį ir poveikį

Trumpas pokalbis su tavimi gali būti reikšminga paskata kitam pradėti mokytis, ieškoti alternatyvų ir nenuleisti rankų. Yra daugybė skaitmeninio darbo formų, tačiau svarbiausia, kad būtent šių profesijų atstovai kuria ateitį ir yra sunkiau paveikiami tokių krizių.

stiprink-mentoriaus-igudzius.jpg

Stiprink savo, kaip mentoriaus, įgūdžius

Kiekvienas pokalbis - naujas iššūkis ir galvosūkis, kurį reikia išspręsti. Stiprink savo lyderystės įgūdžius: ne nurodyk, o padėk, ne pasufleruok teisingą atsakymą, o išklausyk ir nukreipk sprendimo link.

Mentoriais jau tapo

DANIELIUS STASIULIS

Strategija, verslo vystymas

 • LinkedIn

GINVILĖ RAMANAUSKAITĖ

Verslo ir produkto vystymas

 • LinkedIn

ANDŽELIKA ŽUKAUSKAITĖ

Skaitmeninė rinkodara

 • LinkedIn

GRETA KATKEVIČIENĖ

Turinio rinkodara, SEO, vartotojo patirtis

 • LinkedIn

GIEDRĖ RAMANAUSKAITĖ

Strategija, inovacijos

 • LinkedIn

IEVA ŠAPALAITĖ

Personalo atranka, valdymas, darbo paieška, nuotolinis darbas

 • LinkedIn

JURGITA YU MARCINKUTĖ

Persikvalifikavimas, restruktūrizacija, derybos, koučinimas

 • LinkedIn

SIMONA SIMULYTĖ

Verslo, startuolių valdymas

 • LinkedIn

DAIVA ANTANAVIČIŪTĖ

Tikslų išsikėlimas, siekimas, psichologija

 • LinkedIn

JUSTINA AGNĖ KIZOGIAN

Žmogiškieji ištekliai

 • LinkedIn

EGLĖ OBCARSKAITĖ

Verslo modeliai, verslo dizainas, skaitmenizacijos strategija

 • LinkedIn

TAPK MENTORIUMI JAU ŠIANDIEN!

Turite klausimų ar pasiūlymų? 

Būtinai susisiekite su mumis el. paštu skaitmenizuokis@bitdegree.org