Apie mus

Skaitmenizuokis.lt - atvira, visuomeniniu įsitraukimu paremta, perkvalifikavimo į skaitmenines profesijas iniciatyva, gimusi per Hack the Crisis Lithuania hakatoną 2020 metų kovo mėnesį. Idėjos autoriai - lietuviško nuotolinio mokymo startuolio BitDegree komanda, kuri pastaruosius keletą metų aktyviai dirba internetinio mokymosi srityje, nagrinėja studentų motyvaciją įsisavinti naujas žinias nuotoliniu būdu ir kiekvieną dieną tobulina mokymosi procesus BitDegree platformoje.

Skaitmenizuokis.lt yra koordinuojama BitDegree darbuotojų, tačiau yra formuojama kaip įvairias susijusias šalis - norinčius keisti profesiją, savanorius mentorius, įmones, mokymų tiekėjus - vienijanti neformali organizacija. Jos tikslas - padėti nuo pandemijos nukentėjusiems žmonėms  išsirinkti naują profesiją, susipažinti su karjeros galimybėmis ir gauti pagalbą iš savo sričių profesionalų persikvalifikuojant

Ši iniciatyva padeda spręsti įvairiais problemas, su kuriomis susiduriama norint keisti profesiją - nežinojimas nuo ko pradėti, kokia profesija yra tinkama, ką reikėtų išmokti siekiant tapti specialistu, kur gauti reikiamų žinių, ką daryti susidūrus su skirtingais profesiniais klausimais. Dėl šios priežasties individualų mokymąsi naujos profesijos subtilybių programoje apjungiame su mentoryste. Tikime, kad galime tapti patrauklia, patogia bei efektyvia vieta sistemizuotai informacijai apie Lietuvoje egzistuojančias skaitmeninės karjeros galimybes.

SUSISIEKITE

Thanks! Message sent.